Олія чорного кмину холодного пресування Healthy Generation 100 мл

Потужний антиоксидант тимохинон, вітаміни К та Е, кальцій – все це в олії чорного кмину холодного пресування від Healthy Generation. Збережіть своє здоров’я з нашою натуральною олією. Об’єм – 100 мл.

6 відгуків покупців

245.00 Грн.

Олію чорного кмину протягом багатьох століть використовують для підтримки здоров’я. Насіння цієї зонтичної рослини цінували ще в Стародавньому Єгипті. Під час розкопок у гробниці одного з фараонів виявили пляшечку з олією. Експертиза засвідчила, що вона була зроблена з кмину. Як саме єгиптяни її використовували невідомо, але в загробний світ із собою вони брали тільки цінні речі.

Вітаміни А, Е, групи В, С, безліч корисних мінералів та ефірних олій – все це входить до складу олії чорного кмину. Продукт з давніх часів відомий як речовина, що підвищує імунітет. Вона також покращує травлення, сприяє виведенню шлаків і токсинів, знижує рівень холестерину, покращує метаболічні процеси в організмі.
Речовина тимохінон, що входить до складу чорного кмину, вважається антиоксидантом. Завдяки їй збільшується загальний тонус організму та поліпшується працездатність.
Жирність – 99.9%.

Харчова цінність на 100 г:
Білки: 0 г.
Жири: 99.8 г.
Насичені жири: 14.4 г.
Мононенасичені Жири: 24.5 г.
Поліненасичені жири: 60.9 г.
Вуглеводи: 0 г.
Енергетична цінність: 884 кКал (3698 кДж)

6 відгуків для Олія чорного кмину холодного пресування Healthy Generation 100 мл

  1. Аліна

    Смак реально характерний натомість дія мені подобається

  2. Катерина Вовк

    Приймаємо не постійно, а для профілактики простуд сімʼєю і дійсно хворіти стали реже, даю і дитині і імунітет став значно краще! Та і корисніше і безпечніше ніж ліки аптечні.

  3. Валентина

    Взяла вперше на пробу після амарантової олії, дуже специфічний смак, буду привикать бо читала властивості і хочу на собі випробувати.

  4. Дарья К.

    Лайк, добавляю в каши или салаты чтобы просто не пить, когда перемешивается с другими продуктами вкус как пишут специфический не ощутим.

  5. Ніна Євтушенко

    Добре масло, користуюсь постіно, дякую виробнику.

  6. Карина

    Масла покупаю только этого производителя, всю семью уже подсадила, даже детей!
    Попробуйте у них еще амарантовое!

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *