Про нас

Наша історія

photo_2020-03-19_16-19-53

У теперішній час

Ми пишаємося власним підприємством, площею більше 600 кв.м., на якому задіяно більше десяти працівників, пишаємося нашим асортиментом, що налічує вже більше 18 позицій, які усі власного виробництва, пишаємося нашими клієнтами, котрих кожного місяця стає більше і які довіряють нам!

2021

2018

На початку своєї діяльності

У 2018 було створено невеличке підприємство, засновник якого, Андрій Миколайович Сазоновський, власноруч фасував та відправляв замовлення усім клієнтам, а асортимент товару наличував лише 3 позиції рисових макаронних виробів, зо й досі існують та зберегли свою назву - "PASTA UA"

photo_2020-08-13_12-22-51

Наша міссія

       Наша місія полягає у тому, щоб виробляти доступні, смачні продукти, які роблять життя якіснішим та безпечним. Ми пропагандуємо здоровий спосіб життя, та теж його сповідуємо та вивчаємо. 

     Ми бажаємо аби до нашого навчання споживати здорові та смачні продукти приєдналися і Ви! Ми бажаємо Вам бути здоровими і жити повноцінно! Нести  цю ідею, разом з нами, іншим людям роблячи наше покоління та наших нащадків більш обізнаними та свідомими.

     В продуктах з позначкою Healthy Generation Ви ніколи не побачите доданий цукор, трансжири, модифікований крохмаль, та інші “негаразди” Це безумовне і не маючє винятку правило. Воно таким  залишиться.

За для цього усі наші продукти проходять найвибагливіший контроль і головне – вони ПЕРЕВІРЕНІ НА СОБІ!

photo_2021-08-24_09-30-33

Доброго дня!

Мене звати Андрій Сазоновський,  я – засновник Healthy Generation.

     Наприкінці 2016 року мені поставили діагноз: давно прогресуючий цукровий діабет 2-ого типу, інсулінозалежний. Стан на той момент, і фізичний, і моральний можна описати так: «Ну, приїхали!». Але не дарма говорять, що людина така істота, яка звикає до всього, і це таки правда! Життя не закінчилося, але стало необхідністю повністю його змінити: харчування, щоденна фізична активність, прийом ліків тощо.

     Своїм фізичним станом на сьогодні можу похвалитися! Лікарі після останнього обстеження кажуть, що показники аналізів хороші, немає погіршення стану судин, роботи серця та зору. А в моєму стані, якщо немає погіршення – це прогрес! Норма цукру у здорової людини 4-5 ммоль/л, в мене не більше 7 ммоль/л упродовж дня. Рівень прийнятого інсуліну зменшив більш ніж на третину, с 32 до 19 одиниць на добу. Це відчуття, неначе Ваша вага була 90, а стала 60 кг!

     Так народилася ідея створювати продукти, які доповнюють раціон корисною та здоровою їжею, котру легко приготувати, і, яка буде за доступною ціною. Healthy Generation – це родина продуктів без цукру, трансжирів, глютену, модифікованого крохмалю та інших шкідливих домішок. Зараз Healthy Generation це безглютенові макарони, крупи, сухі сніданки, олія холодного пресування.  Незабаром фітнес-коктейлі, кондитерські вироби і навіть чіпси. Ми докладаємо зусиль, щоб це було ще й смачно – Healthy & Delicious!

     Вихвалятися в наш високотехнологічний час, який стрімко розвивається, високою якістю продуктів стає сумнівним. Гарантія якості це аксіома. Можу гарантувати, що всі продукти, на котрих Ви побачите знак Healthy Generation, перевірені на собі. Я змушено живу в стані боротьби з захворюванням, та не маю права пропонувати те, що сам не можу їсти.

     Із задоволенням відповім за 48 годин на Ваші питання, пропозиції та рекомендації. Тут буде корисна інформація про продукти, дієти, рецепти та багато іншого. 

facebook.com/sazonovskiy
wanttobehealthy@ukr.net