Доброго дня!

Мене звати Андрій Сазоновський,  я – засновник Healthy Generation.

Наприкінці 2016 року мені поставили діагноз: давно прогресуючий цукровий діабет 2-ого типу, інсулінозалежний. Стан на той момент, і фізичний, і моральний можна описати так: «Ну, приїхали!». Але не дарма говорять, що людина така істота, яка звикає до всього, і це таки правда! Життя не закінчилося, але стало необхідністю повністю його змінити: харчування, щоденна фізична активність, прийом ліків тощо.

З харчуванням почалося найцікавіше. Ворог для мене, як і для будь-якого організму, це швидкі (прості) вуглеводи – продукти, що містять цукор, рафіноване пшеничне борошно, крохмаль. Та виявилося, що на полицях крамниць більш ніж 80 % перероблених продуктів, які містять ці інгредієнти. Прочитайте склад йогуртів, соусів, хліба, напоїв, напівфабрикатів, кондитерських виробів – список можна продовжувати довго. Правильно і корисно харчуватися, спираючись на мій досвід, так:

– обмежити, а краще повністю виключити їжу, що містить прості вуглеводи і трансжири;
– урізноманітнити меню суперпродуктами (суперфудами) та продуктами, що нормалізують рівень цукру та обмін речовин;
– заборонити вживання алкоголю та тютюну. Те, що не потрібно для життєдіяльності необхідно по можливості виключити, а те, що шкодить – припинити вживати повністю;
– основа раціону – це продукти, багаті клітковиною, овочі з низьким вмістом крохмалю, цільнозерновий хліб та крупи, кисломолочні продукти, будь-яка риба, нежирне м`ясо, несолодкі фрукти.

Не у всіх нас залізна воля, різко та безповоротно дотримуватися цих правил, у мене теж не завжди виходить. Треба намагатися, щоб під рукою було менше спокуси, попрохайте близьких Вам допомогти і також дотримуватися такого способу життя. Обов’язково все повинно бути регулярно та в міру. Згодом Ви відчуєте, що стали почуватися краще, налагодиться режим сну і це буде чудово!

Своїм фізичним станом на сьогодні можу похвалитися! Лікарі після останнього обстеження кажуть, що показники аналізів хороші, немає погіршення стану судин, роботи серця та зору. А в моєму стані, якщо немає погіршення – це прогрес! Норма цукру у здорової людини 4-5 ммоль/л, в мене не більше 7 ммоль/л упродовж дня. Рівень прийнятого інсуліну зменшив більш ніж на третину, с 32 до 19 одиниць на добу. Це відчуття, неначе Ваша вага була 90, а стала 60 кг!

Так народилася ідея створювати продукти, які доповнюють раціон корисною та здоровою їжею, котру легко приготувати, і, яка буде за доступною ціною. Healthy Generation – це родина продуктів без цукру, трансжирів, глютену, модифікованого крохмалю та інших шкідливих домішок. Зараз Healthy Generation це безглютенові макарони, крупи, сухі сніданки, олія холодного пресування.  Незабаром фітнес-коктейлі, кондитерські вироби і навіть чіпси. Ми докладаємо зусиль, щоб це було ще й смачно – Healthy & Delicious!

Вихвалятися в наш високотехнологічний час, який стрімко розвивається, високою якістю продуктів стає сумнівним. Гарантія якості це аксіома. Можу гарантувати, що всі продукти, на котрих Ви побачите знак Healthy Generation, перевірені на собі. Я змушено живу в стані боротьби з захворюванням, та не маю права пропонувати те, що сам не можу їсти.

Із задоволенням відповім за 48 годин на Ваші питання, пропозиції та рекомендації. Пишіть на сайті або мені на сторінці в соц. мережах. Там буде корисна інформація про продукти, дієти, рецепти та багато іншого.

htpps://www.facebook.com/sazonovskiy
wanttobehealthy@ukr.net